Mange små blir stor Å

Åfjord har etter hvert mange produsenter som produserer ulike lokalmatprodukter.
På denne siden finner du kontaktinfo og en oversikt over produkter hos de ulike lokalmatprodusentene i Åfjord.

Listen oppdateres etter hvert.

Pollenpust

Produkter: Sommerhonning og lynghonning
Kontaktperson: Frida Haugdahl Humstad
Telefon: 93840645
E-post: frida.hh@hotmail.com

Kuringen Bryggehotell

Produkter: Kryddersmør, BBQ-saus m.m., samt restaurant og overnatting
Kontaktperson: Ellen Thorvaldsen
Telefon: 950 79 705
E-post: e-steph@online.no

Oldemors

Produkter: Syltetøy, marmelade, sirup o.l.
Kontaktperson: Inger Svendsen
Telefon: 951 13 552
E-post: oldemors@hotmail.com

Fagerheim Gård

Produkter: Potet
Kontaktperson: Stian By
Telefon: 474 62 763
E-post: stianby@gmail.com

Bygda 2.0 

Produkter: Tang og tare, salt, sjokolade, grøntproduksjon
Kontaktperson:Sissel Svenning
Telefon: 453 96 133
E-post: sissel@bygda20.no

Stokkøy Bryggeri

Produkter: Håndverksøl
Kontaktperson:Sturla Gabrielsen
Telefon: 921 31 035
E-post: post@stokkoybryggeri.no

Linesbær

Produkter: Jordbær, grønnsaker og potet
Kontaktperson: Eivind Selbekk
Telefon: 901 09 055

Norgeskjell AS

Produkter: Blåskjell
Kontaktperson: Arnulf Koteng
Telefon: 951 77 091
E-post: arnulf@norgeskjell.no

Troningen Gård

Produkter: Lammekjøtt og lammeskinn av villsau
Kontaktperson:  Torild Langklopp
Telefon: 930 27 618
E-post: torild@stokkoy.no

Stokkøy Bakeri

Produkter: Surdeigsbrød og søtbakst
Kontaktperson: Sissel Svenning
Telefon: 453 96 133
E-post: bakeri@bjornor.com

Humstad Gård

Produkter: Salami og bratwurst av kalv, gårdsbesøk
Kontaktperson: Jan Robert Humstad
Telefon: 95 47 30 00
E-post: jhumstad@online.no

Rotnes Fritid

Produkter: Røkt villaks, overnatting, fisketurisme
Kontaktperson: Gunnar Petterson
Telefon: 900 95 137
E-post: post@rotnesfritid.no

Breivika Gård

Produkter: Stykningsdeler og pølse av hjort
Kontaktperson: Ingrid G. Hårstad
Telefon: 99 02 41 99
E-post: in-gaus@online.no

Stokkøya Sjøsenter & Strandbaren

Produkter: Restaurant som serverer retter basert på lokalmat. Spesielt kjent for nydelige varianter av blåskjellsuppe og er en del av samarbeidet som lager Åfjordpizza på Trøndersk Matfestival.
Kontaktperson: Torild Langklopp
Telefon: 930 27 618
E-post: torild@stokkoy.no

Ditt produkt her? 

Ta kontakt: post@afjordutvikling.no